הכירו את תוכנית Attention: תוכנית הסטארטאפים של Machine & Deep learning Israel וגוגל

מאת אורי אליאבייב, 5 במאי 2019

הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו!

לא לשכוח לעשות Subscribe :)

לאחר לא מעט עבודה מאחורי הקלעים וכמה פיילוטים קצרים, אני שמח להכריז על תוכנית Attention – שיתוף פעולה עמוק שנעשה בין Machine & Deep learning Israel ובין תוכנית הסטארטאפים של גוגל קלאוד. כחלק מהתוכנית, הקהילה הופכת להיות פרטנר רשמי של גוגל, לצד קרנות הון הסיכון הגדולות בארץ ומאיצי סטארטאפים מוכרים.

שיתוף פעולה זה יאפשר לחברות העוסקות במחקר ופיתוח בתחום ה-Machine Learning להגיש מועמדות לתוכנית הסטארטאפים הייחודית של גוגל קלאוד, באמצעות טופס הרשמה ייעודי שנוצר עבור הקהילה. הצטרפות לתוכנית זו תוכל להעניק לסטארטאפים עד ל-100,000 דולר בקרדיטים בשירותי הענן של גוגל, שזהו המענק הגדול ביותר שניתן לחברות סטארטאפים. לצד הקרדיטים, החברות שייקחו חלק בתוכנית יזכו בעוד מגוון רחב של הטבות הכוללות גישה להכשרות ואירועים סגורים, הנחה במוצרי גוגל ושירותי G suite לחברה ועוד.

כדי לקחת חלק בתוכנית Attention ולקבל גישה לקרדיטים, על החברות לעמוד במספר תנאים מקדימים:

  • החברה צריכה להיות ב"טריטוריות מאושרות" על ידי גוגל (ישראל ברשימה).
  • החברה צריכה להיות בת פחות מ-5 שנים.
  • החברה צריכה להיות עד סבב גיוס A (כולל).
  • החברה לא הגישה מועמדות לתוכנית לפני כן, או לא קיבלה קרדיטים בעבר.
  • לחברה יש דומיין/אתר.

השאיפה שלי היא שתוכנית Attention תאפשר לחברות מקומיות להאיץ את הפיתוח שלהן ולהציג יכולות חדשות בתחום ה-Machine Learning. שיתוף פעולה שכזה יאפשר להרבה חברות להתרכז במחקר בלבד ולא לדאוג לעלויות החישוב בשלבים הראשונים של החברה. תוכנית Attention נולדה כדי להמשיך ולהעצים את הקהילה וכדי לעזור לחברות ישראליות להשיג מובילות טכנולוגית.

עם זאת, חשוב לי להדגיש כי יתבצע סינון מאוד קפדני לגבי החברות שמצטרפות לתוכנית ומקבלות גישה לתוכנית הסטארטאפים של גוגל. הסיבה לכך היא כדי להבטיח שרק החברות אשר באמת פועלות בתחום ומציגות פעילות של ממש בתחום ה-Machine Learning יקבלו את הקרדיטים.

כדי להגיש מועמדות לתוכנית Attention, עליכם למלא טופס ראשוני אשר ישמש לסינון בסיסי של החברות. לאחר מכן, במידה והתקבלתם, תקבלו טופס נוסף מטעם גוגל קלאוד אותו תצטרכו למלא כדי לקחת חלק בתוכנית הסטארטאפים.

רוצים להירשם? הלינק לטופס ההרשמה זמין כאן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו!

כל ההודעות שאתם לא רוצים לפספס

X