ביג דאטה: מאגר יועצים בתחום ה-Machine learning בישראל

מאת אורי אליאבייב, 17 בספטמבר 2016

הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו!

כל הסרטונים מארועי הקהילה

עריכה: הרשימה זמינה לקהל הרחב בפוסט הבא. אין צורך לפנות יותר לבוט אלא ניתן פשוט לגשת לרשימה ולבחור את המומחים הרלוונטים.

בתור מייסד קהילת ה-Machine learning בארץ הרבה חברות/אנשים פונים אלי כדי לקבל המלצה על יועצים או חברות המעניקים פתרונות ושירותים בתחום הלמידה החישובית. עד כה הייתי מחבר בין אותם הגורמים לחברי הקהילה השונים שידעתי שעוסקים בתחום וכך שני הצדדים היו מרוויחים. עכשיו אני רוצה לעשות את התהליך כולו למסודר יותר ובכך לעזור לחברי הקהילה ולחברות השונות שמחפשות מומחים בנושא.

בכדי להפוך את התהליך כולו ליעיל יותר, יצרתי עמוד הרשמה מיוחד שבו יועצים או חברות המספקים שירותי ייעוץ בתחום ה-ML יכולים למלא את פרטיהם ולהצטרף לרשימה מיוחדת של מומחים בתחום. כעת, לאחר פחות משבוע, הרשימה מונה 22 מומחים המגיעים ממגוון רחב של תחומי פעילות (NLP, ראייה ממוחשבת ועוד). כל אותם מומחים מגיעים עם ניסיון עשיר ורזומה הכולל עבודה עם מספר רב של חברות טכנולוגיה. במידה ואתם רוצים להצטרף לרשימה, נא מלאו את טופס ההרשמה בקישור הבא.

מחפשים משרה בתחום? היכנסו ללוח המשרות שלנו.

מהצד השני, חברות המעוניינות לקבל סיוע או יעוץ מאחד, או יותר, המומחים של הקהילה יכולות לעשות זאת באמצעות בוט מיוחד שפיתחתי. הבוט, Machine Learning Israel, כולל אפשרות "Look for an expert" בה ניתן למלא את הפרטים הרלוונטיים. לאחר מילוי הפרטים, אני אקבל מייל מסודר שיאגד את כל המידע אודות הפנייה ואשלח אותו למומחים המתאימים ביותר מהרשימה. אם הם יהיו לקחת את המשימה הם יצרו אתכם קשר ותוכלו לדון בתנאי הייעוץ. לפנייה לבוט ובקשת יעוץ לחצו כאן.

הרעיון שעומד מאחורי היוזמה הנ"ל הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לשלב פתרונות מבוססי ML במוצרים שלהם ובכך להגדיל את הקהילה המקומית. במידה ושיתופי פעולה שכאלה יוצאים לפועל אני אשמח לשמוע עליהם ואף לקבל פידבק על תהליך החיבור כולו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו!

כל ההודעות שאתם לא רוצים לפספס

X