ריכוז מידע על אירוע CVPRi השלישי

מאת ענבר דולינקו, 6 במאי 2021

הצטרפו לערוץ היוטיוב שלנו!

כל הסרטונים מארועי הקהילה

כפי שהובטח, גם השנה נארגן גרסה מקומית של כנס CVPR, בה יציגו דוברים ישראליים את העבודות אותן הם הולכים להציג בכנס CVPR עצמו. נתחיל ונציין כי אין קשר רשמי לכנס CVPR העולמי וכי מדובר על יוזמה קהילתית מקומית שמטרתה היא לתת במה לחוקרים הישראלים ולאפשר להקהילה המקומית להיחשף לעבודתם לפני הכנס הבינלאומי. כל הרצאה בכנס תהייה בת 12 דקות בהן כל מרצה יציג את הנושאים העיקריים בעבודתו.

אנו שמחים לראות שגם השנה מספר רב של חוקרים ישראליים התקבלו ל-CVPR, ועל כן האירוע המקומי יפוצל לשני אירועים בשני תאריכים שונים. האירוע הראשון יתקיים ב-02/06/2021 בשעה 13:00 עד 15:00 (להרשמה לחצו כאן), והאירוע השני יתקיים ב-03/06/2021 בשעה 13:00 עד 15:00 (להרשמה לחצו כאן).

תודה רבה לנותני החסות של האירוע, שאפשרו לנו לקיים אותו זו השנה השלישית: BeyondMinds.

לאחר האירוע כל המצגות של הדוברים והקלטות של ההרצאות ישלחו בניוזלטר של הקהילה (הירשמו לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים), ויועלו בערוץ טלגרם, בערוץ היוטיוב וגם בעמוד הזה.

רשימת דוברים

אירוע ראשון, 02/06/2021

 

  1. Guy Bbukchin, IBM / Penta-AI / Tel Aviv University, Fine-grained Angular Contrastive Learning with Coarse Labels. other members: Eli Schwartz, Kate Saenko, Ori Shahar, Rogerio Feris, Raja Giryes, Leonid Karlinsky.
  2. Aviad Aberdam, Amazon AWS / Technion, Sequence-to-Sequence Contrastive Learning for Text Recognition. other members: Ron Litman, Shahar Tsiper, Oron Anschel, Ron Slossberg, Shai Mazor, R. Manmatha, Pietro Perona.

  3. Hila Chefer, Tel Aviv University, Transformer Interpretability Beyond Attention Visualization. other members: Shir Gur, Lior Wolf.

  4. Niv Cohen, Hebew University, PANDA – ADAPTING PRETRAINED FEATURES FOR ANOMALY DETECTION. other members: Tal Reiss, Liron Bergman, Yedid Hoshen.

  5. Yuval Nirkin, FAIR / Bar-Ilan University, HyperSeg: Patch-wise Hypernetwork for Real-time Semantic Segmentation. other members: Lior Wolf, Tal Hassner.

  6. Elad Richardson, Penta-AI / Tel Aviv University, Encoding in Style: A StyleGAN Encoder for Image-to-Image Translation. other members: Yuval Alaluf, Or Patashnik, Yotam Nitzan, Yaniv Azar, Stav Shapiro, Daniel Cohen-Or.

  7. Sagie Benaim, Tel Aviv University, Permuted AdaIN: Reducing the Bias Towards Global Statistics in Image Classification. other members: Oren Nuriel, Lior Wolf.

אירוע שני, 03/06/2021

  1. Oran Gafni, FAIR, Single-Shot Freestyle Dance Reenactment. other members: Oron Ashual, Lior Wolf.
  2. Guy Gafni, TUM, Dynamic Neural Radiance Fields for Monocular 4D Facial Avatar Reconstruction. other members: Justus Thies, Michael Zollhöfer, Matthias Nießner.
  3. Bar Mayo, Technion, Visual Navigation with Spatial Attention. other members: Tamir Hazan, Ayellet Tal.

  4. Yair Kittenplon, Tel Aviv University, FlowStep3D: Model Unrolling for Self-Supervised Scene Flow Estimation. other members: Yonina C. Eldar, Dan Raviv.

  5. Tal Daniel, Technion, Soft-IntroVAE: Analyzing and Improving Introspective Variational Autoencoders. other members: Aviv Tamar.

  6. Omer Dahary, Technion, Digital Gimbal: End-to-end Deep Image Stabilization with Learnable Exposure Times. other members: Matan Jacoby, Alex M. Bronstein.

  7. Roi Pony, Technion, Over-the-Air Adversarial Flickering Attacks against Video Recognition Networks. other members: Itay Naeh, Shie Mannor.

הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו!

כל ההודעות שאתם לא רוצים לפספס

X