ריכוז מידע על אירוע CVPRi השני

מאת אורי אליאבייב, 21 במאי 2020

כפי שהובטח, אני מארגן גרסה מקומית של כנס CVPR בו יציגו דוברים ישראליים את העבודות אותן הם הולכים להציג בכנס CVPR עצמו. נתחיל ונציין כי אין קשר רשמי לכנס CVPR העולמית וכי מדובר על יוזמה קהילתית מקומית שמטרתה היא להביא במה לחוקרים הישראלים ולאפשר להקהילה המקומית להיחשף לעבודתם לפני הכנס הבינלאומי. כל הרצאה בכנס תהייה בת 12 דקות בהן כל מרצה יציג את הנושאים העיקריים בעבודה שלו.

השנה, בעקבות מספר הגבוה מאוד שלי חוקרים ישראליים שהתקבלו ל-CVPR, האירוע המקומי יפוצל לשני אירועים בשני תאריכים שונים. האירוע הראשון יתקיים בתאריך ה-07/06/2020, בשעה 18:00 עד 21:00 (הוסף ליומן) והאירוע השני יתקיים בתאריך ה-11/06/2020, בשעה 18:00 עד 21:00 (הוסף ליומן). תודה רבה גם ל-Applied Materials שלקחו חסות על האירוע ואיפשרו לו להתקיים.

כמו כן, לאחר האירוע אשלח את כל המצגות והוידאו בצורה מסודרת בניוזלטר של הקהילה (הירשמו לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים), בערוץ טלגרם, בערוץ היוטיוב וגם אעדכן את העמוד הזה . ההרשמה לאירוע מתבצעת דרך הטופס הזה.

רשימת דוברים (7.6):

וידאו של האירוע הראשון:

  1. Roee Litman, Applied scientist, “Amazon / Cornell”, ScrabbleGAN: Semi-Supervised Varying Length Handwritten Text Generation, Other members: Sharon Fogel, Hadar Elor, Sarel Cohen, Shai Mazor.
  2. Oran Shayer, Machine learning researcher, “Clair Labs / Technion”, Enhancing Generic Segmentation with Learned Region Representations, Other members: Or Isaacs, Michael Lindenbaum.

  3. Oran Gafni, Research Engineer, “Facebook AI Research”, Wish You Were Here: Context-Aware Human Generation, Other members: Lior Wolf.
  4. Aviram Bar-Haim, MSc grad/Algo Eng., “Tel Aviv University”, ScopeFlow: Dynamic Scene Scoping for Optical Flow, Other members: Lior Wolf.
  5. Sagie Benaim, PhD Student, “Google/TAU/Weizmann Institute”, SpeedNet: Learning the Speediness in Videos, Other members: Ariel Ephrat, Oran Lang, Tali Dekel, Inbar Mosseri, Bill Freeman, Michael Rubinstein, Michal Irani.
  6. Yossi Gandelsman, Software eng, “Google/Weizmann Institute”, Semantic Pyramid for Image Generation, Other members: Assaf Shocher, Michal Irani, Inbar Mosseri, Michal Yarom, Bill Freeman, Tali Dekel.
  7. Amir Hertz, M.Sc. student, “Tel Aviv University”, PointGMM: a Neural GMM Network for Point Clouds, Other members: Rana Hanocka, Raja Giryes, Daniel Cohen-Or.
  8. Dror Simon, PhD student, “Technion”, Barycenters of Natural Images–Constrained Wasserstein Barycenters for Image Morphing, Other members: Aviad Aberdam.
  9. Ori Nizan, PhD candidate,Technion, "Breaking the cycle – Colleagues are all you need Unsupervised Image-to-Image Translation", Other members:Ayellet Tal.

וידאו של האירוע השני:

רשימת דוברים (11.6):

  1. Irit Chelly, Phd Student, “Ben-Gurion University/MIT”, JA-POLS: a Moving-camera Background Model via Joint Alignment and Partially-overlapping Local Subspaces, Other members: Vlad Winter, Dor Litvak, David Rosen, Oren Freifeld. 
  2. Moab Arar, Ph.D. Student, "Tel-Aviv University", Unsupervised Multi-Modal Image Registration via Geometry Preserving Image-to-Image Translation, Other members: Yiftach Ginger, Dov Danon, Amit H. Bermano, Daniel Cohen-Or
  3. Itai Lang, PhD student, “Tel Aviv University”, SampleNet: Differentiable Point Cloud Sampling, Other members: Asaf Manor, Shai Avidan.
  4. Ron Litman, Applied scientist, “Amazon”, SCATTER: Selective Context Attentional Scene Text Recognizer, Other members: Oron Anschel, Shahar Tsiper, Roee Litman, Shai Mazor, R. Manmatha.
  5. Amir Markovitz, M.Sc. student, “Tel Aviv University”, Graph Embedded Pose Clustering for Anomaly Detection, Other members: Gilad Sharir, Itamar Friedman, Lihi Zelnik-Manor, Shai Avidan.

  6. Gilad Cohen, PhD student, “Tel Aviv University”, Detecting Adversarial Samples Using Influence Functions and Nearest Neighbors, Other members: Raja Giryes, Guillermo Sapiro.
  7. Shady Abu Hussein, MSc student, “Tel-Aviv University”, Correction Filter for Single Image Super-Resolution: Robustifying Off-the-Shelf Deep Super-Resolvers, Other members: Tom Tirer, Raja Giryes.
  8. Matan Atzmon, Phd Student, “Weizmann Institute”, SAL: Sign Agnostic Learning of Shapes from Raw Data, Other members: Yaron Lipman. 
  9. Elad Eban, Research Scientist , “Google Research”, Structured Multi-Hashing for Model Compression, Other members: Yair Movshovitz-Attias, Hao Wu, Mark Sandler, Andrew Poon, Yerlan Idelbayev, Miguel A. Carreira-Perpinan.
  10. Matan Haroush, M.Sc. student, "Technion", The knowledge within – methods for data free model compression.
  11. Extra: Roi Herzig, Phd Student, “TAU/Berkeley/Oxford”, Something-Else: Compositional Action Recognition with Spatial-Temporal Interaction Networks, Other members: Joanna Materzynska, Tete Xiao, Huijuan Xu, Xiaolong Wang, Trevor Darrell.

הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו!

כל ההודעות שאתם לא רוצים לפספס

X